„NADZIEJA ZAWIEŚĆ NIE MOŻE!”

20.12.2019

Projekt „Nadzieja zawieść nie może!”, w którym wzięło udział 12 uczestników, miał na celu zrealizowanie programu profilaktycznego o charakterze uniwersalnym. Adresowany był do dzieci i młodzieży – podopiecznych Stowarzyszenia oraz wychowawców – w rozumieniu członków, wolontariuszy Stowarzyszenia „Uśmiech”, którzy na co dzień pracują z podopiecznymi oraz rodziców dzieci i młodzieży – podopiecznych Stowarzyszenia, którzy brali udział w projekcie w celu przeciwdziałania inicjacji w zakresie różnych zachowań ryzykownych. Program ten dotowany był ze środków finansowych UM Mikołów. W ramach tego projektu  realizowany był bogaty, wielopłaszczyznowy  program profilaktyczny oparty na spotkaniach tematycznych, stacjonarnych, warsztatach wyjazdowych, zajęcia dramowe, spotkania z terapeutą uzależnień, debata młodzieżowa, gry i zabawy profilaktyczne oraz spotkania kulturalne.

Bardzo dziękujemy uczestnikom projektu i osobom zaangażowanym w jego realizację i zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach .