14. ARCHIDIECEZJALNA GRA MIEJSKA

21.06.2026

Wspaniały weekend pełen wrażeń i… uśmiechu! ☀️

Wczoraj (w sobotę 20 czerwca) dwie drużyny z naszego Stowarzyszenia wzięły udział w 14. Archidiecezjalnej Grze Miejskiej 🏃‍♂️🏃‍♀️

Pogoda dopisała, było bardzo ciepło, wesoło i – jak na Stowarzyszenie „Uśmiech” przystało – z naszych twarzy nie schodziły radosne miny! 😊 W tym roku na starcie stanęła rekordowa liczba drużyn, a organizatorzy przygotowali mnóstwo świetnych wyzwań. Rozwiązywaliśmy zadania teoretyczne, zaliczaliśmy konkurencje sportowe, a wisienką na torcie były dmuchańce i masa dodatkowych zabaw! 🎈🧠

Choć tym razem nie udało nam się wskoczyć na podium, wcale się tym nie przejmujemy. Zabawa była po prostu przednia, a wspólnie spędzony czas – bezcenny! ❤️

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2019

Odwiedź wykonawcę

COOKIES Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.