Jak pomóc

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!

Jeśli masz dobre serce, kochasz dzieci zostań wolontariuszem naszego Stowarzyszenia! Pomóż nam pomagać! Zapraszamy!

WSPOMÓŻ NAS FINANSOWO

Wspomóż finansowo naszych podopiecznych, wpłacając ewentualne ofiary pieniężne na konto:

PKO  83102025280000090205995537

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ

Przekaż towar – potrzebujemy przede wszystkim produktów żywnościowych, które w okresie wakacji letnich i zimowych są przeznaczone na wyżywienie naszych wychowanków podczas wyjazdów kolonijnych, natomiast w roku szkolnym trafiają na stoły naszych podopiecznych w ich domach. Będziemy wdzięczni także za materiały szkolne, zabawki, itp.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

STOWARZYSZENIE «UŚMIECH»
«WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU,
ANIŻELI W BRANIU»

Drogi Przyjacielu – podatniku Stowarzyszenia!

Zwracamy się do Ciebie z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz naszego stowarzyszenia 1% podatku z zeznania rocznego. Nasze Stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wystarczy tylko w zeznaniu rocznym wpisać :

• w poz. Nazwa OPP –  STOWARZYSZENIE « UŚMIECH »
  • w poz. Numer KRS – 0000159623
  • kwotę w wys. 1% od podatku.

Za każdą przekazaną złotówkę, przejaw dobroci i zrozumienia dla naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy i życzymy prawdziwej radości w życiu osobistym i zawodowym. Oby nigdy nie zabrakło nam gotowości do niesienia daru innym.

DZIĘKUJEMY!

Wdzięczni członkowie
i podopieczni Stowarzyszenia „Uśmiech”