Formularze

Pobierz potrzebne formularze i dokumenty!

ZGODA NA UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH

Wyrażam zgodę na udział mojego dzieckaw zajęciach organizowanych przez Stowarzyszenie „UŚMIECH” z Mikołowa (spotkania stacjonarne, wycieczki, wyjazdy rekreacyjne, spotkania liturgiczne, akcje wolontaryjne, występy artystyczne, itp.)

KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI 800-LECIA MIKOŁOWA „MIKOŁÓW PĘDZLEM MALOWANY”

ANKIETA WSTĘPNEJ KWALIFIKACJI DLA UCZESTNIKÓW KOLONII LETNICH

1) Czy w okresie ostatnich 14 dni uczestnik przebywał w rejonach transmisji koronawirusa? (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl) Tak Nie 2) Czy w okresie ostatnich 14 dni uczestnik miał kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS CoV-2? Tak Nie 3) Czy występują u uczestnika objawy: Gorączka powyżej 38⁰C Kaszel Uczucie duszności - trudności w nabraniu powietrza 4) Czy ktoś z domowników obserwuje u siebie objawy ostrej infekcji dróg oddechowych - jak gorączka powyżej 38⁰C, kaszel, duszność, trudności w oddychaniu? Tak Nie 5. Czy uczestnik kolonii był szczepiony na COVID-19? Tak Nie jedną dawką dwoma dawkami 6. Czy uczestnik kolonii przechorował COVID-19? Tak Nie potwierdzone w teście potwierdzone w oznaczeniu przeciwciał Kiedy był chory?........................................

AFISZ "KOLONIE Z UŚMIECHEM 2021 "